Era Captcha Simple & Colorful – PHP Class

Erdem Arslan > Programlama > PHP > Era Captcha Simple & Colorful – PHP Class

Era Captcha Simple & Colorful – PHP Class

[alert type=”info” close=”false”]Bu sınıf codecanyon.net üzerinde 9$’dan satılmaktadır.[/alert]
Bloğumu takip edenler daha önceden bir form doğrulama resmi sınıfı yayınladığımı bilirler. O sınıfı sitemden kaldırdım. Ancak yerine daha iyisini sunuyorum. Era Captcha v.2.0 ile birlikte birçok yenilikler mevcut.

ÖZELLİKLER

  • 3 Yönlü Doğrulama (Session – Cookie – Session + Cookie)
  • 3 Farklı Kod (Rasgele – Matematik – Sözlük)
  • Kolay Kurulum. Sadece 3 satır ile doğrulama
  • Çok kullanıma uygun. Aynı sayfada birden fazla kullanılabilme özelliği
  • Tek satır ile form elemanını doğrulama
  • Captcha ifadesini IP Adresi ve Tarayıcı bilgileriyle şifreleme

[button url=”http://envato.erdemarslan.com/codecanyon/era_captcha/index.php” style=”info” size=”small” block=”false” target=”_blank” icon=”check”]Demo[/button] [button url=”http://envato.erdemarslan.com/codecanyon/era_captcha/documentation/index.html” style=”warning” size=”small” block=”false” target=”_blank” icon=”check”]Dökümantasyon[/button] [button url=”http://envato.erdemarslan.com/codecanyon/era_captcha/documentation/worksheet.html” style=”danger” size=”small” block=”false” target=”_blank” icon=”check”]Çalışma Kağıdı[/button] [button url=”http://codecanyon.net/item/era-captcha/2887715?ref=erdemsaid” style=”success” size=”small” block=”false” target=”_blank” icon=”check”]Satın Al[/button]
Not: Dökümantasyon ve çalışma kağıdı İngilizcedir. Satın alan ziyaretçilerime Türkçe dökümantasyon ve çalışma kağıdının Türkçe hali mail yoluyla gönderilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.